POLEREN TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 2000 yılında kuruldu. Özel tasarım ve yüksek teknoloji gerektiren giyim üretiminde, Türkiye’nin hatırı sayılır firmaları arasında yer almaktadır.

SCM Lingerie çağdaş tasarımları ve yüksek kaliteli ürünleri ile yeni bir dünya sunuyor…SCM Lingerie
Çağdaş tasarımları ve yüksek kaliteli ürünleri ile kadınlara yeni bir dünya sunuyor…
Sahip olduğumuz 20 yıllık deneyiminden yola çıkarak, öncelikli hedefimiz olan müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak koleksiyonlarımızda detaya verdiğimiz önemle yaratıcı çözümler bulmak ve kurumsal bir yapı ile en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

MİSYONUMUZ


Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendimize hedef edinip, tecrübeli kadromuz ve istikrarlı adımlar ile kendimizden emin ilerlemekteyiz. ”Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir” ilkesiyle SCM Lingerie kaliteyi her zaman kendine misyon edinmiştir. Bu misyonu yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan SCM Lingerie, iç piyasada hatırı sayılır bir yere gelmiştir.

VİZYONUMUZ


Müşteri odaklı bir yaklaşım, genç ve dinamik ekibimiz ile önde gelen erkek-bayan giyim üreticisi olarak bilinmek, Dünya çapındaki markaların tedarikçisi olarak, yüksek kaliteli geniş bir ürün yelpazesi sunmaktır.