KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda bilgi detaylarını aşağıda bulunan ‘TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ ONAY METNİ’ kısmından inceleyebilirsiniz.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

POLEREN TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ ONAY METNİ

0232069205000010 MERSİS numaralı POLEREN (“Şirket”), sipariscayci.com adresli internet sitesi (“Site”) üzerinden, Çaycı Kullanıcı Sözleşmesi’nde tanımlanan hizmetler (“Hizmetler”) kapsamında, ziyaretçiler ve kullanıcılardan (“Kullanıcı/lar”, “Siz”) kişisel veri ve iletişim bilgileri toplamaktadır. Bu metne onay vermeniz halinde  6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun, 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik ve 04.01.2020 tarihli ve 30998 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik kapsamında Şirket tarafından veyahut Şirket’in iş ortakları tarafından, Site’de veyahut Site dışında sunulan ürünler ve hizmetlere ilişkin, telefon, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak tüm tanıtım, kampanya ve bilgilendirme mesajı gönderimini kabul etmektesiniz.

Bu metne onay vermeniz dahilinde bu onayınız, reddetme hakkınızı kullanıncaya kadar geçerli olacaktır. Metne onay vermemeniz Şirket tarafından sağlanan Hizmetler’i etkilemeyecektir. Kullanıcılar iletişime geçilen her türlü elektronik iletişim kanalı içerisinde, Kullanıcılar’a onayı geri çekme yöntemi tanınacaktır. Bu yöntemi kullanarak tarafınızla ticari amaçla iletişime geçilmesini ücretsiz bir şekilde durdurabilirsiniz. Onay vermeniz halinde onayınızın alındığının bilgisi, reddetme imkanınız bir kez daha hatırlatılarak elektronik işlem adresinize 24 (yirmidört) saat içerisinde iletilecektir.